fbpx

«Нові імена Миколаївщини»

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Мета

Захід проводиться з метою відкриття, підтримки та популяризації творчості талановитих майстрів-аматорів, обміну досвідом.

Коли й де

06 жовтня 2023 року о 12.00 годині.

Виставка проходитиме на базі Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна за адресою: м. Миколаїв,  вул. Велика Морська, 47.

Хто може взяти участь

Учасники V виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини».

Від кожного майстра подається 10-15 робіт.

Роботи приймаються за адресою проведення заходу (м. Миколаїв,  вул. Велика Морська, 47)  з 18 по 28 вересня з 09.00 до 15.00 години.

Телефон для довідок

+38 099 087 14 26 — методист декоративно-ужиткового мистецтва МОЦНТ та КОР Рада Вронська.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події