fbpx

Новітні ІТ-можливості в освітньому просторі

Сьогодні перед освітньою сферою стоять виклики, яких вона не знала раніше. Мобільні додатки, дистанційні робота і заняття, віртуальний простір стали частиною повсякденного життя та докорінно змінили процес навчання.

14 березня о 13.00 у рамках роботи «Академії педагогічної майстерності» відбудеться захід – бюро педагогічних знахідок «Новітні IT-можливості в освітньому просторі» в онлайн-форматі.

Під час заходу будуть розглянуті різноманітні креативні підходи, зокрема використання популярних мобільних ігор у викладанні навчальних дисциплін.

Підключення до заходу: https://meet.google.com/isd-pyrq-svw 

Участь підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням: https://forms.gle/SCecBEdD8YSrgTkm6

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події