fbpx

Обласна виставка-огляд образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяна зірка»

. Обласна виставка-огляд образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяна зірка»

Мета

Збереження традиційної та створення сучасної обрядової атрибутики національної культури, розвитку та популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового аматорського мистецтва.

Коли

22 грудня 2023 року о 12.00 годині.

Виставка-огляд проходитиме на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: м. Миколаїв, вул. Маріупольська, 9.

Хто може взяти участь

Участь беруть керівники, вихованці студій, майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів культури клубного типу Миколаївської області.
Вік учасників – від 15 років.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події