fbpx

Обласний огляд «Ліга Voice»

Огляд проводиться з метою розвитку та популяризації дитячого вокально-хорового мистецтва, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів в умовах воєнного стану, надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.

Коли

З 1 по 4 листопада 2023 року (дистанційно).

Хто може взяти участь

Дитячі вокальні колективи (хори, вокальні ансамблі, малі форми вокальних ансамблів та студії) з різними манерами та стилями виконання. Вік учасників від 6 до 18 років.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події