fbpx

Обласний огляд «Театральні бувальщини»

З метою розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів в умовах воєнного часу, надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.

Коли

9-14 листопада 2023 року (дистанційно).

Хто може взяти участь

Запрошуються  керівники й учасники театрів, що працюють не більше трьох років у жанрах: малі форми, театри естради, театри мініатюр, студії  художнього слова,  літературні та поетичні театри та об’єднання, фольклорно-обрядові театри та колективи, театри гумору та сатири, творчі любительські об’єднання тощо.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події