fbpx

Программа «Українські обряди та звичаї святкування новорічних свят»

Під час заходу глядачі познайомляться з художніми творами з колекції Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна, які виконані професійними художниками, а також дітьми – учасниками обласного Бієнале дитячої творчості.

Розповідь лектора допомагає створити уявлення про народно-календарні звичаї українського народу під час таких зимових свят, як День Святого Миколая, Новий Рік, Святвечір, Різдво Христове, Меланки, Свято Василя та пов’язаними з давніми традиціями. Надає глядачам можливість усвідомити підґрунтя, на якому сформувалися національні святкові традиції, звичаї та обряди. Музейні твори дають змогу побачити як в образотворчому мистецтві зображуються події, пов’язані з цими святами, національні святкові традиції, звичаї та обряди.

Поділитись в мережі
Дитячий квиток
200 грн.
Дорослий квиток
400 грн.
    Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

    Закрити
    Деталі події