fbpx

«Славетні майстри Миколаївщини» (виставка Любові Запісочної)

Перший виставковий цикл мистецького проєкту

«Славетні майстри Миколаївщини» (виставка Любові Запісочної)

У 2023 році за ініціативи Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи стартує новий обласний мистецький проєкт «Славетні майстри Миколаївщини» за участю майстрів-аматорів народного творчого об’єднання «Прибужжя» МОЦНТ та КОР. Метою проєкту є популяризація народної та сучасної творчості, підтримка та розвиток провідних майстрів Миколаївщини.

Отже, розпочинає перший цикл мистецького проєкту «Славетні майстри Миколаївщини» майстриня НТО «Прибужжя» Любов Запісочна з виставкою «Магічні витинанки».

Культурно-мистецька локація «Етносвітлиця» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи (вул. Адміральська, 41/3).

Поділитись в мережі
Фотографії

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події