fbpx

Творча спадщина: М. М. Аркаса

26 грудня відзначається 170-річчя від дня народження видатного миколаївця, великого патріота і популяризатора української мови, історії і культури, фольклориста, громадського діяча, композитора, історика, засновника і незмінного голови товариства «Просвіта» у м. Миколаєві М. М. Аркаса. З нагоди цієї пам’ятної дати 20 грудня об 11.00 відбудеться відкриття книжкової виставки «Славетний український патріот». Увазі відвідувачів будуть представлені різноманітні унікальні матеріали з фонду бібліотеки про життєпис та творчу спадщину М. М. Аркаса, що розкривають його багатогранну особистість. Також можна буде ознайомитися з виданнями з книжкової колекції родини Аркасів, у тому числі «Історією України-Русі» авторства нашого славетного земляка. Під час заходу будуть презентовані бібліографічний покажчик «Слово і пам’ять аркасівська» та електронний ресурс web-library «Аркасівська спадщина». 

Виставка експонуватиметься у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства  з 20 грудня 2022 р. по 20 січня 2023 р. 

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події