fbpx

Виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Вишуканість у простому» (майстрині Наталя Руденко та Олена Шарафутдінова)

У березні відкривається виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Вишуканість у простому», до якої долучилися майстри-початківці Баштанської територіальної громади.

Метою заходу є підтримка, стимулювання творчого розвитку майстрів-початківців, створення позитивного іміджу громади, збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини області.

До виставкової експозиції увійшли роботи талановитих майстринь-початківців декоративно-ужиткового мистецтва Баштанської громади Наталі Руденко та Олени Шарафутдінової. Вони представили для виставки вишукані композиції у техніці «аплікація», які виготовляються з простих матеріалів –джуту та мішковини.

 

Коли й де

23 березня 2023 року (початок о 12.00)

Культурно-мистецька локація «Етносвітлиця» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи (вул. Адміральська, 41/3).

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події