fbpx

Виставка «Надія громади»

Коли

31.01-15.02.24

31 січня відкрито виставку у рамках мистецького проєкту «Надія громади», яку представила талановита художниця з міста Миколаєва Ірина Дарієнко. Організатором заходу виступив Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи (директор Наталія Баштова).
До виставкової експозиції увійшло понад 60 авторських робіт талановитої мисткині Ірини Дарієнко, яка має дуже багато захоплень – написання прекрасних картин, що відрізняються безмежністю ідей, креативністю та надзвичайною грою кольорів, виготовлення надзвичайно смачних смаколиків, композицій із лікарських трав тощо. Серед експозиційних робіт представлені живописні пейзажі, надзвичайної краси рослини, неймовірно реалістичні портрети, натюрморти та роботи у дуже фантастичному механічно-технологічному стилі стімпанк. Виставка проводитиметься у приміщенні Миколаївської обласної наукової універсальної біблотеки до 15 лютого 2024 року.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події