fbpx

«За покликом душі і серця на захист країни» (до Дня українського добровольця)

Інформаційна година

«За покликом душі і серця на захист країни» (до Дня українського добровольця)

Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність. У найважчі часи завжди знаходяться ті, які відважно беруть зброю до рук і стають на захист своєї Батьківщини. Українські добровольці є справжнім уособленням патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі тих, хто першим поповнив ряди Збройних Сил України і став до лав територіальної оборони, будуть вчитися прийдешні покоління.

14 березня о 12:00 відбудеться онлайн-захід, присвячений Дню українського добровольця, – інформаційна година «За покликом душі і серця на захист країни». Мета заходу – вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету й територіальної цілісності нашої держави, їхньої готовності добровільно стати на захист України, що є вирішальною запорукою нашої перемоги.

 

Участь підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням:

https://forms.gle/UbULQrS4MSLBRkw39

 

Підключитися до заходу можна за посиланням: 

https://us02web.zoom.us/j/3908795277

 

Ідентифікатор конференції:  390 879 5277

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події