fbpx

«Жмурик all inclusive»

Анатолій Крим

Чорна комедія на дві дії — основна сцена

Режисер-постановник: Сергій Чверкалюк, з.а.України.

Життя Аркадія – головного героя вистави в один момент летить шкереберть. Бізнес, який він роками тяжко будував, спалюють. Розбитий горем він напивається так, що лікарі врешті-решт вирішують, що бідолаха помер.

До того ще й патологоанатом не зробив ростину, а формально заповнив свідоцтво про смерть. За документами – Аркадій помер. Труна, місце на кладовище, родичі в траурі, поминальний обід замовлено – підготовку скасувати вже неможливо. Проте Аркадій прокидається в морзі.

Та тут з’ясовуються такі обставини… що мабуть смерть була б для нього непоганим варіантом…

Поділитись в мережі
Дитячий квиток
200 грн.
Дорослий квиток
400 грн.
    Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

    Закрити
    Деталі події