fbpx

Із Британії до Миколаєва (Ed Vulliamy)

8 березня до Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.. В. О. Лягіна  завітав поважний гість – британський журналіст і письменник Ед Вулліамі (Ed Vulliamy), який багато років пропрацював кореспондентом «The Guardian». 

Його мати –  відома британська дитяча письменниця й художниця-ілюстраторка📚 Ширлі Г’юз (Shirley Hughes).  Вона написала понад п’ятдесят книг, які розійшлися тиражем понад 11,5 мільйонів примірників, і проілюструвала понад двісті. Минулого року Ширлі Г’юз не стало й Ед Вулліамі разом із братом та сестрою вирішили у незвичайний спосіб вшанувати її пам’ять, передавши до Національної бібліотеки України для дітей, Херсонській та Миколаївській обласним бібліотекам для дітей, які потерпали й наразі потерпають від збройної агресії, колекцію  маминих книжок. 

Прогулюючись нашими затишними залами, Ед жваво цікавився роботою  сучасної дитячої бібліотеки. Його цікавило геть усе: від роботи читацьких гуртків до улюблених книжок дітвори. Він зазначив, що його мамі точно сподобались би сучасні українські бібліотеки для дітей.

Щиро дякуємо Еду за візит і теплий відгук  про нашу бібліотеку! Запрошуємо обов’язково завітати до нас іще раз, але вже після перемоги, коли бібліотека ще більше наповниться галасливою дітворою.

Поділитись в мережі
Пошук Події