fbpx

Безкоштовні

Безкоштовний квиток
31 січня відкрито виставку у рамках мистецького проєкту «Надія громади», яку представила талановита художниця з міста Миколаєва Ірина Дарієнко.
Завершена
Збереження традиційної та створення сучасної обрядової атрибутики національної культури, розвитку та популяризації образотворчого та декоративно-ужиткового аматорського мистецтва.
Завершена
Розвиток та популяризація аматорського мистецтва, узагальнення досвіду з креативного підходу до створення відеопрезентацій доступними технічними засобами виступів окремих виконавців та аматорських творчих колективів закладів культури клубного типу.
Завершена
З метою розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів в умовах воєнного часу, надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.
Завершена
Дитячі вокальні колективи (хори, вокальні ансамблі, малі форми вокальних ансамблів та студії) з різними манерами та стилями виконання. Вік учасників від 6 до 18 років.
Завершена
Запрошуємо до участі в обласному огляді хореографічного мистецтва «Jam»
Завершена
Запрошуємо взяти участь в обласному багатожанровому мистецькому проєкті «Моя родина – моя Україна»
Завершена
Запрошуємо взяти участь в обласній виставці студій образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Майстри барвистої палітри»
Завершена
Захід проводиться з метою відкриття, підтримки та популяризації творчості талановитих майстрів-аматорів, обміну досвідом.
Завершена
Відкриття пам’ятної виставки фоторобіт Дениса Кривого
Завершена
Пошук Події