fbpx

Конкурс

Розвиток та популяризація аматорського мистецтва, узагальнення досвіду з креативного підходу до створення відеопрезентацій доступними технічними засобами виступів окремих виконавців та аматорських творчих колективів закладів культури клубного типу.
Завершена
З метою розвитку та популяризації аматорського театрального мистецтва, аналізу рівня виконавської майстерності творчих колективів в умовах воєнного часу, надання методично-практичної допомоги керівникам колективів.
Завершена
Дитячі вокальні колективи (хори, вокальні ансамблі, малі форми вокальних ансамблів та студії) з різними манерами та стилями виконання. Вік учасників від 6 до 18 років.
Завершена
Запрошуємо до участі в обласному огляді хореографічного мистецтва «Jam»
Завершена
Запрошуємо взяти участь в обласному багатожанровому мистецькому проєкті «Моя родина – моя Україна»
Завершена
Обласний конкурс «Материнська пісня» проводиться з метою розвитку вокально-хорового жанру та декоративно-прикладного мистецтва, підвищенню виконавської майстерності учасників, збагаченню та поповненню тематичного репертуару високохудожніми пісенними творами, відродженню та збереженню традиційних видів мистецтва, а також популяризації і розвитку сучасної творчості. Коли з...
Завершена
02.04.2023
Презентуються роботи на весняну або великодню тематику, вироблені з екоматеріалів у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, розпис, писанкарство, ліплення). Коли 02 – 06 квітня 2023 року (дистанційно). 
Завершена
Пошук Події