fbpx

Коронація слова

?️ 24 квітня

⏰ о 13.30

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на віртуальну зустріч з творчим подружжям, неодноразовими переможцями міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» – поетесою, прозаїком, публіцистом Надією Гуменюк та письменником, журналістом, володарем відзнаки «Золотий письменник України» Володимиром Лисом.

Під час заходу, що проходитиме у рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», учасники матимуть можливість поспілкуватися з зірковими гостями, задати запитання щодо їх творчості, а також отримати у подарунок роман з автографом, що буде переданий бібліотекарями автору найцікавішого запитання.

?Підключення до конференції Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/87318465012
Ідентифікатор конференції: 873 1846 5012

?Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням: https://forms.gle/neoqyZJ4jwv3uzuL7

Долучайтеся до ефіру та відкривайте для себе світ сучасної української літератури!

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події