fbpx

Музей книги – осередок збереження історії книгодрукування

Запрошуємо на онлайн-засідання круглого столу
«Музей книги – осередок збереження історії книгодрукування»

23 травня 2023 року о 13.00 Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека в онлайн-форматі проводить круглий стіл «Музей книги – осередок збереження історії книгодрукування».
Захід проводиться з метою привернення уваги до традиційних та сучасних аспектів діяльності музеїв книги (самостійних установ, структурних підрозділів, постійно діючих експозицій), напрямків збереження та популяризації книги й книжкової справи, а також регіональних особливостей книгодрукування. Основними завданнями заходу є представлення напрацювань музеїв книги, обмін досвідом та обговорення важливих питань діяльності.
У роботі круглого столу візьмуть участь науковці, викладачі та студенти закладів вищої освіти, фахівці музеїв, архівів та бібліотек.
Підключення до заходу:
https://us02web.zoom.us/j/88129416400
Ідентифікатор заходу: 881 2941 6400

Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-форми реєстрації за посиланням: https://forms.gle/puit19QDRE5vYps36
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у засіданні.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події