fbpx

Пліч-о-пліч з українським народом: країни, що прихистили наших громадян

?️ 28 квітня

⏰ о 12:00

? У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці

Відбудеться презентація соціальної ініціативи «Пліч-о-пліч з українським народом: країни, що прихистили наших громадян», яка реалізується у партнерстві з Радою національних товариств Миколаївської області з метою засвідчення подяки та шани європейським друзям за готовність спільно з українським народом боротися за свободу, процвітання і безпеку всього європейського регіону.

Цикл зустрічей, що проходитимуть у рамках даної ініціативи, буде спрямований на ознайомлення відвідувачів з історією та культурою країн, що прихистили та надали різнобічну допомогу нашим громадянам.

Учасники першої зустрічі ознайомляться з історією та культурою Данії, уряд якої, окрім політичної, фінансової та збройної підтримки України і допомоги українським біженцям, активно долучається до відновлення об’єктів інфраструктури в Миколаївській області, що постраждали внаслідок ворожих обстрілів.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події