fbpx

Нові імена в сучасній українській літературі

Запрошуємо на читацьку конференцію

Сьогодні літературне життя нашої країни зазнає суттєвих змін –з’являються актуальні теми на виклики часу, виникають нові жанри, літературна мапа України поповнюється іменами молодих талановитих поетів і письменників.

Саме цим питанням буде присвячена V щорічна читацька конференція «Нові імена в сучасній українській літературі», що відбудеться:

?️ 20 квітня ⏰ о 13.00

? в онлайн-форматі.

Запрошуємо приєднатися до заходу усіх, хто цікавиться новинками вітчизняного книговидання, прагне відкрити для себе імена українських письменників, які нещодавно з’явилися в літературному просторі. Приєднуйтеся до нас, якщо ви маєте бажання поділитися своїми думками про прочитані твори та виразити своє ставлення до сучасної літератури і читання.

? Підключитися до заходу можна за посиланням:
https://meet.google.com/koz-upzt-ihk

? Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням:
https://forms.gle/seeZdsNY3HTGLFTB6

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події