fbpx

Обласний конкурс аматорських театрів – Миколаївська Мельпомена

Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена»
проводиться з метою розвитку та популяризації театрального жанру, покращення виконавської майстерності аматорських театральних колективів та сприяння їх творчій самореалізації й збагаченню репертуару.

?️ 19-22 травня 2023 року

?дистанційно

До участі у Конкурсі запрошуються дорослі та дитячі аматорські театральні колективи, театри малих форм закладів культури клубного типу.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події