fbpx

Презентація роману – Колонія

26 квітня 2023 р.

⏰ о 16.00

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека

запрошує на зустріч із співзасновником видавництва нонфікшену та наукової фантастики «Бородатий Тамарин», українським письменником, радіоведучим і популяризатором науки, автором проєкту «Теорія неймовірності» на Українському радіо, книжок «Де немає Бога», «Не озирайся і мовчи», «Зазирни у мої сни», а також низки тревелогів – Максом Кідруком. Після трьох років затишшя він вирушив в тур Україною, аби презентувати роман «Колонія» – першу книгу з науково-фантастичного циклу «Нові Темні Віки».

Ось, що він каже про сам тур: «В цій книжці я змалював один із найгірших сценаріїв майбутнього. І він, певна, річ, вам не сподобається. Але я свідомо починаю цю розмову, щоб вигадана картина не стала реальністю. А після того я із задоволенням підпишу ваші книжки.»

А це про презентацію: «Якщо ви вже прочитали книгу, ви більше дізнаєтесь про фундамент, на якому Макс Кідрук будував історію. Йтиметься про політику, науку, екологію, медицину, зрештою, світ через понад сотню років. Якщо ви не читали, не хвилюйтеся щодо спойлерів. Їх не буде.»

Пропустити не можна обов’язково приходьте, адже буде мега цікавезно!

?Чекаємо на вас в нашій бібліотеці за адресою: вул. Маріупольська, 9. Вхід вільний за попередньою реєстрацією

https://darkages.maxkidruk.com/tur-2023-mykolayiv/

☎️ Телефон для довідок: (0512) 37 34 20

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події