fbpx

«Те, що мене тримає, – те, що тримаю я» – документальний фотопроєкт

“Те, що мене тримає, – те, що тримаю я” – документальний фотопроєкт, створений колективом авторів: Альбіною Єрмаковою, Мариною Усмановою, фотографом Віктором Братаном, дизайнеркою Ольгою Ретівою. Всі вони херсонці.

Проєкт створений у векторі досліджень тилової, громадянської сторони війни. Об’єктом цих досліджень є процеси і наслідки воєнних дій, те, як переживають їх цивільні люди, життя яких перебудовувалося, набуваючи нових сенсів і переосмислень.

В основі проєкту – історії з життя жінок Херсона періоду окупації і постокупації. Історія кожної – це хроніка власного спротиву й діяльності в умовах ризику та ізоляції.
Ідея фіксації жестів рук – органічне продовження сформованої в окупації тенденції помічати приховане, пристосоване до анонімного способу існування, до життя “повз радари”.

Поєднання текстової та візуальної частин – спроба поставити на одну площину осмислене й проговорене з прямим, не відшліфованим свідомістю емоційним виразом жесту: написати історію вербально і невербально, передати подію не лише лінгвістично, але й на рівні відчуттів.

Фотографування здійснювалося під час записів інтерв’ю, епізоди з яких стали частиною проєкту. У повному обсязі інтерв’ ю увійдуть до циклу повоєнних публікацій.
Проєкт створено за підтримки та сприяння Благодійної організації “Інша”, Українського Жіночого Фонду, шведського фонду Kvinna till Kvinna

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події