fbpx

Відкриття виставки – Прогулянка старим містом

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ «СТАРОФЛОТСЬКІ КАЗАРМИ»

м.Миколаїв                                                                                 

вул. Набережна 29

Тел. 37-70-14

 

Прес реліз

Відкриття виставки «Прогулянка старим містом»

«Хай живе в історіях південних найрідніше місто на Землі»

 

20 квітня 2023 року о 14.00 в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття та презентація нової виставки «Прогулянка старим містом».

На присутніх чекає зустріч із цікавими сторінками історії міста від заснування до сьогодення, відомі будівлі Миколаєва, біографії їх мешканців. Ви прогуляєтесь старим історичним центром – Адміралтейська і Соборна площі, Аркасівський сквер, Яхт-клуб, Кафедральний собор Касперовської ікони Божої Матері, Костел Святого Йосипа, Стара Миколаївська синагога люб’язно відкриють свої секрети з історії їх забудови.

В залі представлено архітектурні деталі споруд, предмети інтер’єру, фотографії, плани, мапи, макети, тощо. Багато з них експонуються вперше.

Також буде проведена перша однойменна екскурсія.

Виставка працюватиме протягом року.

Вхід на презентацію – вільний.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події