fbpx

Чорнобаївка та інші місця сили України

Вільний університет «Розсекречені історії» продовжує свою діяльність.

🗓️5 квітня о ⏰ 13.00

запрошуємо на чергову лекцію за темою «Чорнобаївка та інші місця сили України».

Перший проректор та професор кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор історичних наук, професор Юрій Котляр розкриє учасникам онлайн-заходу причини феномену села на Херсонщині, що стало символом героїчного спротиву України.

Також лектор розповість, чому цю місцевість в історичному та містичному аспекті можна прив’язати до козака-характерника Чорнобая та іпостасі Чорнобога.

 

📍Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням:

https://forms.gle/QqCmmmkneC9bMMHn7

Підключення до конференції:

https://us02web.zoom.us/j/3908795277

Ідентифікатор конференції: 390 879 5277

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події