fbpx

 «Віражі долі великих комедіантів», присвячену Міжнародному дню сміху.

Гумор – це можливість попри страх, втому, складнощі знайти «інший бік медалі» та усміхнутися. В наш час гармонізувати внутрішній стан, аби пережити стрес і всілякі негаразди, надзвичайно важливо, тож запрошуємо завітати.

?️3 квітня о ⏰ 12:00 до

?Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки

на інформаційну годину «Віражі долі великих комедіантів», присвячену Міжнародному дню сміху.

Історії талановитих, неповторних, яскравих та ексцентричних акторів-коміків, про життєві колізії й творчі перипетії яких йтиметься під час заходу, подарують усім учасникам емоційну підтримку і гарний настрій!

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події