fbpx

Зустріч «Ескізи історії з Наталією Баштовою»

?️ 11 квітня 2023 р. ⏰ о 13.00

?на ютуб-каналі «Миколаївська ОУНБ»

У рамках засідання краєзнавчого клубу «БібліоКліо» відбудеться зустріч «Ескізи історії з Наталією Баштовою».

Наша гостя – директорка Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова.

У її арсеналі чимало досягнень: солістка в хорі імені Миколи Аркаса (у студентські роки), солістка Миколаївської обласної філармонії та ансамблю народних інструментів «Узори», володарка премії Кабінету міністрів, обласної премії імені Миколи Аркаса, депутат обласної ради VI скликання.

Пані Наталія – людина нової генерації, адже сьогодні вона вміло поєднує в собі три статуси – «успішний керівник», «творча особистість» і «любляча дружина й мати».

??Долучайтеся до ефіру та заряджайтеся позитивними емоціями!

☝?Участь у заході підтверджується заповненням онлайн-заявки за посиланням https://forms.gle/nS7UiixwvLzfS1De6.

?Підключення до заходу https://is.gd/guRiFG.

Поділитись в мережі

Культурний Центр Миколаївщини, спрямований на розвиток, підтримку та зміцнення культурної сцени регіону є прямим партнером фонду УКРАЇНСЬКИЙ ЦИФРОВИЙ ФРОНТ. Разом з фондом ми націлені до якнайшвидшого наближення перемоги та подальшого оновлення нашої країни. Ще на початку війни IT-компанія зібрала ініціативну групу небайдужих підприємств які об'єдналися за для досягнення спільної мети. БФ Український Цифровий Фронт, адаптували поточні проекти під головні на цей час потреби українців та ведуть офіційну соціальну діяльність. Фонд «Український Цифровий Фронт» працює за для допомоги: ЗСУ, пораненим, нужденним та переселенцям. За час війни IT - фахівці вже реалізували системи для донатів ресторанам, готелям, футбольним та культурним організаціям. Розробили сайти для донатів благодійним організаціям та миколаївським активістам. Допомогли з створенням краудфандингу для бізнес спільноти Миколаєва. Всі ці важливі кроки, кожен день, наповнюють вдячними усмішкам земляків та надають зрозуміння, що всі ми на правильному шляху! Долучайся до перемоги!

Закрити
Деталі події