fbpx

Free-time: дорожня абетка від патрульної поліції

21 березня до юні учасники програми арт-терапії, активного та цікавого дозвілля «Free-time» напередодні довгоочікуваних весняних канікул не лише дізналися все про безпечну поведінку від професіоналів — патрульних поліцейських, а й спробували себе в якості регулювальника дорожнього руху.

 

http://unbib.mk.ua/index.php/2009-06-02-17-23-57/50-2009-06-11-08-24-41/5342-free-time-.html 

 

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Миколаївській області Юлія, Олександр, Анна і Олена розповіли хлопчакам і дівчаткам про основні правила дорожнього руху, про безпечну поведінку на вулицях і дорогах, провели вікторини на знання дорожніх знаків, в ігровій формі пояснили, як безпечно дістатись до школи і додому, та обдарували всіх подарунками.

Отримані знання діти закріпили разом із бібліотекаркою Анною, відгадуючи  загадки і проглянувши мультик. А ще гуртом розмальовували тематичну розмальовку “Безпека дорожнього руху” і читали цікавезну книжку Катерини Іваненко “Твій вірний друг поліція. Нові пригоди”.

Учасники заходу не лише отримали важливі знання і зарядилися позитивними емоціями, а й підкріпилися ароматним чаєм зі смаколиками. Наступна зустріч вже за тиждень. Запрошуємо всіх, дорослих і юних, на Велику Морську, 92. Буде цікаво і весело! 

Поділитись в мережі
Пошук Події