fbpx

Герої рідного краю – хто вони?

Хто ці хоробрі Воїни: якого віку, професії, які в них захоплення та мрії?

Саме про них – захисників нашої рідної України сьогодні говорили бібліотекарі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей з учнями 6-х класів Миколаївської школа-інтернат № 4 .

В‘ячеслав Шкафар – столяр за фахом, волонтер за покликом серця і Воїн-захисник України ще під час АТО, адже любить її понад усе.

Має позивний «Бурік», саме так його називали дітки в палатах, де він піднімав їм настрій і бойовий дух, як волонтер лікарняної клоунади.

Після 24 лютого Бурік захищав цих діточок і усіх нас від ворога- російського окупанта. Отримав поранення, через яке втратив око, але й зараз налаштований лише на позитив та Перемогу України!

Сергій Райлян – молодий воїн-земляк, який на війні з 2015 року боронить Батьківщину від сусіда-агресора. Отримав важке поранення і втратив нижні кінцівки та зір, але хлопець не втрачає Віри в нашу Перемогу, адже саме за Україною правда.

Сергій Гуссіді – наш захисник, Кіборг (брав участь в боях за Донецький аеропорт), після 24 лютого 2022 року без вагань пішов захищати рідну землю від одвічного ворога.

У травні 2022 року Україна втратила Вчителя, Воїна і Людину з великої літери.

Непоправна втрата… Скільки таких…

Діти з повагою слухали історії про своїх хоробрих земляків, розповідали про своїх рідних та близьких, які теж захищають Україну.

Наші діти не мали б жити у війні, але ми вистоїмо і Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Поділитись в мережі
Пошук Події