fbpx

Концерт камерної музики у МФКММ

15 травня 2024 року у Великій залі Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва відбувся концерт камерної музики за участю викладачів та кращих студентів навчального закладу.

Проведення концерту камерної музики у коледжі наприкінці кожного навчального року вже давно стало традицією. Не дивлячись на непрості часи, ця традиція і нині продовжує своє існування.

Серед музикантів, які мали можливість продемонструвати свою виконавську майстерність у сфері камерного ансамблювання, були  студентки ІІІ та ІV курсів: піаністки Аліна Трянова, Дар’я Галабір, Еріка Ніколь Холмстром, Олена Лінк, Анна Ануфрієва, Катерина Тарасова; скрипачки Анастасія Попова, Аеліта Антонюк та віолончелістка Софія Криворучко. Також в якості учасниці ансамблю в концерті дебютувала учениця музичної школи №8 Поліна Криворучко.

Взяли участь у концерті й такі прославлені майстри музичної справи, як Володимир Зав’ялов, Наталя Ільчук та Ольга Варфоломєєва.

Програму концерту складали перлини камерно-інструментальної музики Й.Гайдна, Р.Шумана, Й.Брамса, Е.Гріга, М.Скорика, С.Василенка.

Справжньою родзинкою концерту став виступ Камерного оркестру МФКММ (керівник – Володимир Зав’ялов). У виконанні колективу прозвучали композиції А.Вівальді, Х.Мартіна та Р.Блейна, а також знаменита «Сарабанда» Г.Ф.Генделя, яку музиканти присвятили пам’яті усіх героїв, які загинули боронячи нашу Батьківщину.

Кожен музичний номер слухачі сприймали із захопленням та незмінно нагороджували виконавців щедрими оплесками. Кожен присутній на цьому святі камерної музики зміг відчути ту максимальну близькість дистанції – і між самими музикантами, і між виконавцями та слухачами, яка притаманна саме камерній музиці.

Поділитись в мережі
Пошук Події