fbpx

Майстер-клас від патрульних поліцейських

7 лютого юні учасники програми арттерапії, активного та цікавого дозвілля «Free-time» завітали до бібліотеки на майстер-клас із виготовлення флікерів та інші цікаві розваги, які провели для них патрульні поліцейські і ведучі-бібліотекарки.

 

Діти разом з інспекторкою відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Миколаївській області виготовляли спеціальні світлоповертальні брелоки. Майструючи, міркували, чому флікер має бути у кожного пішохода, особливо в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Поліціянтка пояснила, що спеціальні браслети, стрічки, флікери, світлоповертальні елементи на одязі та взутті можуть врятувати життя і вберегти від лиха, адже водій має змогу побачити пішохода здалеку.

 

Бібліотекарка Анна запропонувала малечі закріпити знання за допомогою вікторини, тематичних мультиків і цікавих книжок. А потім всі дружно пострибали, щоб нагуляти апетит, і одразу ж його вгамували, підкріпившись смаколиками.

 

Учасники заходу не лише отримали важливі знання, а й зарядилися позитивними емоціями. Наступна зустріч вже за тиждень. Запрошуємо всіх, дорослих і юних, на Велику Морську, 92. Буде цікаво і весело!

Поділитись в мережі
Пошук Події