fbpx

«Майстерня психологічної саморегуляції під час війни»

28 березня у відділі документів з питань культури і мистецтв у рамках проєкту «Майстерня психологічної саморегуляції під час війни» відбулася зустріч з психологом, арт-терапевтом Русланою Сікаленко за темою «Арт-терапія в роботі з психологічними ресурсами особистості».

Учасники заходу ознайомилися з арт-методикою «Мій маяк», до складу якої входить тренінг, спрямований на діагностику стану людини під час війни та розкриття найбільших її ресурсів, а також дізналися, що у кожного з нас є свій образ маяка.

Відповідно до того, як ми його малюємо, маяк розкриває наші відношення з соціумом, силу, направлення внутрішньої енергії та багато іншого. Пані Руслана за допомогою власної арт-методики дала змогу учасникам тренінгу усвідомити, які є перепони для розкриття внутрішніх ресурсів, і головне – який потужний потенціал ми маємо і що слід зробити, щоб повністю розкрити його. 

Кожен з присутніх намалював скриню власних уявних скарбів, а майстерність арт-терапевта, її тактичність, вміння зазирнути у глибини характеру людини і талант доброзичливо натякнути, де шукати шляхи розкриття найбільших ресурсів, допомогли маякам учасників засяяти у повну силу.

Поділитись в мережі
Пошук Події