fbpx

Макс Кідрук «Нові Темні Віки»

26 квітня у Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека співзасновник видавництва нонфікшену та наукової фантастики «Бородатий Тамарин», український письменник Макс Кідрук презентував свою першу книгу з фантастичного циклу про світ у ХХІІ столітті «Нові Темні Віки». Не вперше автор відвідує Миколаїв, тому публіка із нетерпінням та захопленням чекала на цю зустріч.

Презентація кліматичного трилеру «Колонія», що відбулася у рамках Всеукраїнського благодійного туру, проходила з екскурсами в науку, розвіюванням «міфів» про глобальне потепління, штучний інтелект та прогрес. Також письменник поділився звідки виникла ідея для написання циклу та якими джерелами він користувався, перевіряючи факти, прагнучи максимальної достовірності. Під кінець зустрічі Макс Кідрук заінтригував присутніх новинками видавництва «Бородатий Тамарин» – книжковими серіями «Corvus» (названої на честь сузір’я Ворон (або Крук) південної півкулі зоряного неба між Дівою та Гідрою) та «Самотній Джордж» (названої на честь останнього представника підвиду абінґдонської слонової черепахи, що мешкав на острові Пінта у Галапагоському архіпелазі).

Після завершення презентації усі, хто бажав, придбали видання з автографом Макса Кідрука, поспілкувалися та зробили фото на згадку. Обласна наукова бібліотека також отримала від автора книгу з автографом.

Поділитись в мережі
Пошук Події