fbpx

Молодіжний краєзнавчий квест Соборною

Участю у краєзнавчому пішохідному квесті головною вулицею Миколаєва відзначили закінчення навчального року учні гімназії №35. Це вісімнадцятий квест, організований обласною бібліотекою для юнацтва. Вп’яте маршрут квесторів пролягав Соборною.

Отримавши конверти з завданнями, чотири команди стартували з бібліотеки на пошуки восьми локацій, серед яких — меморіальні дошки, архітектурні споруди, монументи і навіть місце вже неіснуючої історичної пам’ятки. За умови правильної відповіді на запитання і прибуття у відповідну локацію команди отримували від координаторів елемент пазлу, фотографувались і рушали маршрутом далі. Фінішували в бібліотеці, де з пазлів складали цілісну картину і пояснювали, що на ній зображено. Цього разу картина-пазл нагадала молоді про зруйнований у 1922 році пам’ятник адміралу Грейгу, котрий стояв на розі сучасних вулиць Соборної і Адміральської.

Гравці, підкріпивши свої сили смаколиками і чаєм/кавою, демонстрували командні фото на локаціях, розповідали про свої пошуки, ділилися враженнями від квесту. І нарешті кульмінація — нагородження переможців. Перше місце вибороли “Вікінги”, друге — команда “Перлина”, бронза у “В.Т.С”. Гравці команди “Стеля” отримали солодощі за участь, а квестори з “В.Т.С” стали кращими в номінації “Шалена фотозйомка”. Подарунки призерам і учасникам вручили директорка бібліотеки Світлана Рагімова і координаторка квесту Оксана Криловська.

Молодь дякувала організаторам за класне пізнавальне дозвілля і висловила бажання взяти участь у наступному краєзнавчому квесті.

Поділитись в мережі
Пошук Події