fbpx

Мурали – символи незламності Миколаєва

Впродовж року героїчного протистояння українського народу майже в кожному районі нашого міста з’явилися цікаві зображення на стінах будівель – мурали, що стали символами незламності Миколаєва: «Жінка-берегиня», «Наші діти будуть жити», «Птиця-захисниця»…  

Авторами цих і багатьох інших творів є миколаївські художники, які таким чином висловили свою громадянську позицію щодо російської агресії.

28 лютого в онлайн-форматі відбулася респект-зустріч «Патріотичне мистецтво на стінах будинків». Герої зустрічі – художники Альона Мартинова, Дмитро Слепуха і Дмитро Волошин – розповіли про архітектурні умови, містобудівну ситуацію та стильові ознаки об’єктів візуального оформлення вулиць, що безпосередньо впливають на ідею, композиційну побудову і колористику муралів. Майстри розкрили аудиторії значення символів таврійського розпису, що використовувався ними під час створення оберегових стінописів, а також запросили талановитих митців до співпраці над новими проєктами, що знаходяться в розробці і в майбутньому стануть окрасою миколаївських вулиць. 

Поділитись в мережі
Пошук Події