fbpx

Нас єднає українська мова!

Під таким гаслом пройшла зустріч працівників Миколаївської обласної бібліотеки для дітей із учнями пункту вивчення української мови м. Свйонтки (Польща) в рамках Міжнародного проєкту «Ми українці. Я і ти», створеного за ініціативи  Львівської обласної бібліотеки для дітей. 

На дітей чекала блуканина мовним лабіринтом, де можна було і проявити свої знання, і дізнатися щось нове про нашу рідну мову.

З щирою цікавістю дітлахи розгадували мовні загадки, грали в незвичний фразеологічний дартс, «виграли мільйон» у мовній вікторині, а хітом лабіринту стали скоромовки, бо їх не лише мовили, а співали і танцювали.

А наприкінці онлайн-квесту на юних друзів з Польщі чекав приємний сюрприз – цікавий інтерактивний лист, в якому йшлося про успішне проходження ними мовного лабіринту і щирі побажання вивчати, знати, шанувати і плекати нашу рідну українську мову.

Ми безмежно вдячні учням пункту вивчення української мови та  їх  вчителю Петру Табаці за приємну атмосферу в ході онлайн-спілкування і за любов до українського слова. 

Поділитись в мережі
Пошук Події