fbpx

Обласний он-лайн семінар-практикум викладачів струнно-смичкових інструментів

ПРЕС-РЕЛІЗ

про обласний он-лайн семінар-практикум викладачів

струнно-смичкових інструментів,

проведений Обласним методичним кабінетом

навчальних закладів культури та мистецтв

 

15 листопада 2023 р. о 10.00 годині проведено обласний он-лайн семінар-практикум викладачів струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл м. Миколаєва та Миколаївської області.

В методичній доповіді на тему: «Особливості роботи над постановкою на початковому етапі навчання гри на скрипці» Воскобойнікова  О.В. звернула увагу на поєднання індивідуальних особливостей  анатомічної побудови рук учня з загальними правилами постановки. Підкреслила, що головною метою кожного викладача при виборі постановки є завдання  зробити процес гри легким, без зайвого м’язового напруження. Викладач продемонструвала  всі загальні правила і положення постановки апарату методу показу.

Викладач Ільчук Н.О. провела відкритий урок на тему: «Робота над твором великої форми та віртуозним твором з учнями старших класів» з учнями  Громовою Катериною, 7 кл., ДМШ № 2 м. Миколаєва, концертмейстер Ірина Демченко,  Криворучко Поліною, 8 кл., ДМШ № 8 м. Миколаєва, концертмейстер Анастасія Драго. Викладач Ільчук Н.О. звернула увагу на функції зап’ястка і пальців правої руки, які вкрай необхідні для якісного звуковидобування і професійного виконавства штрихової техніки пальців правої руки на трості. Викладач детально розглянула  основні проблеми та моменти в роботі з учнями  над технічними труднощами в творах великої форми, і віртуозних творах, звернула увагу викладачів на проблеми, які виникають при виконанні цих творів.

 

 

Семінар можна переглянути за посиланням:

 

https://youtu.be/7Jvax78S5xg?si=zmYkbOZnh8dZxPJl

 

 

Перша  частина :       https://www.youtube.com/watch?v=3EBPmxm1X7w

 

Друга  частина:          https://youtu.be/rZAqwoZurfs?feature=shared

 

 

В семінарі-практикумі брали участь  38  викладачів.

Поділитись в мережі
Пошук Події