fbpx

Онлайн зустріч «Протидія булінгу»

Протидія булінгу – це дуже важлива тема, яку необхідно розуміти та вивчати ще з раннього дитинства. Тому бібліотекарі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей провели онлайн-зустріч із учнями 6 і 8 класів гімназії № 13, де обговорили питання, пов’язані з булінгом та способи запобігання йому.

Одним із важливих аспектів, який був висвітлений під час зустрічі, було те, що булінг може траплятися будь-де – у школі, на вулиці, в Інтернеті та в будь-якому місці, де є діти. Тому важливо, щоб діти знали, як поводитися в різних ситуаціях та як реагувати на булінг.

Однією із головних порад, які було надано дітям, є те, що вони повинні намагатися запобігти булінгу, а не допускати його. Якщо вони стали свідками булінгу, то вони можуть спробувати зупинити цю проблему або звернутися по допомогу до дорослих.

Такі заходи вкрай важливі для прогресивного суспільства, адже допомагають дітям  навчитися розпізнавати ознаки булінгу та розуміти, що їхня поведінка може мати вплив на інших людей. Важливо, щоб діти знали, які слова та дії можуть бути образливими та як їхня поведінка може травмувати інших людей.

Поділитись в мережі
Пошук Події