fbpx

Online семінар-практикум викладачів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва

27 вересня 2023 р. відбувся обласний он-лайн семінар-практикум викладачів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва ДХШ та художніх відділів ДШМ, ДМШ м. Миколаєва та Миколаївської області. Білоус Г.В.- викладач методист вещи категорії ДШМ Первомайської моськой ради провела відкритий урок з образотворчого мистецтва елементарного підрівня у 3 класі ДШМ.

Модуль 1. Звучання кольору. Підмодуль 1.2. Нюанс. Тема уроку: «Декоративний краєвид» у теплій або холодній гамі за уявою. Повторення поняття «декоративний», «декор», «пейзаж»,  «стилізація кольору та форми».

Викладач, протягом уроку, розглядала поняття «кольоровий нюанс» в образотворчому мистецтві. Ахроматичні та кольорові нюанси в зображенні предметів, природних явищ, форм, звуків, емоційних станів тощо. Виконання вправ, а саме кольорових градієнтів, фонових заливок за принципами нюансу. Створення градієнтів у різних напрямках та траєкторіях (вертикаль, горизонталь, діагональ тощо) на площині та всередині силуетів.

Білоус Г.В. створювала такі умови, де учень вільно застосовував кольори в зображенні предметного світу, емоційно-чуттєвих станів. Відтворював за допомогою кольору власні емоції. Коментував власний твір та демонстрував у класі. Набував самостійного досвіду компонування елементів на площині за законами композиційної цілісності й рівноваги, створював образи за допомогою уяви, фантазії на задану тему.

Поділитись в мережі
Пошук Події