fbpx

Проєкт «Інтерактивний театр. Арт-терапія для ВПО»

У нашому театрі стартувала реалізація проєкту «Інтерактивний театр. Арт-терапія для ВПО». Така можливість з’явилася завдяки грантовим коштам в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу. Проєкт має форму форум-театру, відповідає напрямку «Допомога поруч», сприяє інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади.
Форум-театр – методика інтерактивної роботи серед різних прошарків суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем, які виникають у сучасних умовах міста Миколаєва та набувають досить великих масштабів. Сутність методики форум-театру – це пошук в рамках запропонованої міні-вистави – разом із учасниками й учасницями – шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації. Форум-театр дає можливість не лише усвідомити проблему і сформувати ставлення людини до негативного явища, а й здобути навички пошуку шляхів для вирішення проблеми з використанням власного досвіду та досвіду інших людей, включаючи можливості підсвідомості та емоційного інтелекту.
Організатор заходів у межах проєкту – Федерація аматорських миколаївських театрів спільно з Миколаївським академічним художнім драматичним театром. Перший захід відбувся 13 червня на сцені в укритті. Учасником стали особи, що мають статус ВПО. Працювали з учасниками актори театру, що розігрували для них різні життєві ситуації: Григорій Черемушев, Ігор Ворогушин, Альона Карай, Марина Васильєва, Євген Сокольченко, Катерина Богданова, Антон Архипенко, Анна Бабенко, Анастасія Мезенцева, Віолетта Мамикіна. Модератором виступив директор-художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України Артем Свистун.
Наступний захід запланований на 15 червня.

Поділитись в мережі
Пошук Події