fbpx

Сольний концерт студентки МФКММ Софії Криворучко

15 лютого 2024 року у концертній залі Миколаївського коледжу музичного мистецтва відбувся сольний концерт студентки ІІІ курсу відділу струнно-смичкових інструментів Софії Криворучко (віолончель), клас викладача В’юшиної Г.М. В якості ансамблістів в концерти взяли участь викладачі МФКММ Ольга Варфоломєєва, яка виконувала партію фортепіано та Ганна В’юшина – віолончель.

Софія Криворучко – талановита виконавиця, що представляє вже четверте покоління музикантів у своїй родині. Не дивлячись на юний вік вона вже стала учасницею та переможницею різноманітних всеукраїнських конкурсів, приймає постійну участь у багатьох мистецьких заходах та концертах міста.

В концерті пролунали твори різних музичних епох та стильових напрямків від бароко до сучасності. Першим номером концерту прозвучала І частина Концерту для віолончелі з оркестром знаменитого представника віденської класичної школи Йозефа Гайдна.

Яскравим продовженням музичного вечора стала Соната для двох віолончелей німецького композитора Георга Фрідріха Генделя, якого по праву вважають одним з найяскравіших музикантів епохи бароко.

Драматичним відгуком на воєнні події сучасності прозвучала знаменита «Елегія» французького композитора Габріеля Форе, музика якого поєднує глибину романтизму та тонкий звукопис імпресіонізму.

Чудовим завершенням музичного вечора став «Концертний полонез» чеського композитора та віолончеліста-віртуоза Девіда Поппера, в якому Софія продемонструвала високий рівень виконавської майстерності.

«Чим більше музики в житті людини, тим вона щасливіше» – зійшлися на думці всі учасники сьогоднішнього музичного свята!

Поділитись в мережі
Пошук Події