fbpx

«Струни творчості»

Відкрили персональну виставку живопису «Струни творчості» Ірини Дарієнко

31 січня відкрито виставку у рамках мистецького проєкту «Надія громади», яку представила  талановита художниця з міста Миколаєва Ірина Дарієнко.

Виставкова експозиція

До виставкової експозиції увійшло більше, ніж 60 авторських робіт талановитої мисткині Ірини Дарієнко, яка має дуже багато захоплень –написання прекрасних картин, що відрізняються безмежністю ідей, креативністю та надзвичайною грою кольорів, виготовлення надзвичайно смачних смаколиків, композицій із лікарських трав тощо. Серед експозиційних робіт представлені живописні пейзажі, надзвичайної краси рослини, неймовірно реалістичні портрети, натюрморти та роботи у дуже фантастичному механічно-технологічному стилі стімпанк.

Всі роботи Ірини виконані за покликом душі, випромінюють позитивну енергетику, дарують відчуття тепла і гармонії, наповнюють красою та емоційністю душу глядача. Кожен з присутніх зміг переконатися у цьому особисто під час перегляду виставки.

 

Справжньою окрасою заходу стало музичне привітання від учасників народної оперно-вокальної студії імені Ніни Западинської Миколаївського  міського палацу культури і мистецтв та керівника студії  Івана Носика, які приготували всім присутнім чудові музичні подарунки.

Поділитись в мережі
Пошук Події