fbpx

Онлайн-семінар «Сучасні виклики інформаційної епохи: роль бібліотек у вихованні медійно-інформаційної грамотності дітей»

5 березня  в  Миколаївській обласній бібліотеці відбувся онлайн-семінар «Сучасні виклики інформаційної епохи: роль бібліотек у вихованні медійно-інформаційної грамотності дітей» для працівників різних бібліотечних установ об’єднаних територіальних громад міських/селищних/сільських рад, що працюють з дітьми у Миколаївській області. У заході взяло участь понад  80 учасників.

Доповідачами зустрічі стали наші колеги, відомі фахівці, тренери-практики, справжні авторитети у цій царині:

Наталія ДЗЮБА, заступник генерального директора з інформаційних технологій Національна бібліотека України для дітей,

колеги з Херсонська обласна бібліотека для дітей − Ірина КОВАЧ, заступник  директора з організації бібліотечного обслуговування та Ірина СРІБНА, завідувачка відділу бібліотечного прогнозування та інновацій Херсонської ОБД імені Дніпрової Чайки, а також   Наталя ЩУКА, завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів обласної бібліотеки  для дітей ім. В. О. Лягіна.

Дякуємо колегам за цікаві виступи!

Під час заходу було висвітлено тенденції розвитку цифрового середовища у 2024 році, модернізацію системи формування інформаційної та медійної культури в Україні, розкриті численні аспекти, пов’язані з розвитком медійної та інформаційної грамотності у дітей, представлено  практичні напрацювання колег: кейс-практикум, присвячений російській пропаганді на окупованих територіях, тренінг фактчек-кампанія від «А» до «Я», розглянута тема виховання громадян цифрового суспільства.

Дякуємо усім, хто приєднався до нашого заходу. Бажаємо вам успіхів у подальших ініціативах та розвитку медійно-інформаційної грамотності серед молодого покоління Миколаївщини.

Поділитись в мережі
Пошук Події