fbpx

Відкриття виставки авторських ляльок «Танець рук, музика серця»

23 лютого відділ документів з питань культури і мистецтв запросив шанувальників мистецтва  на відкриття виставки авторських ляльок, батиків та колажів  журналіста, художника О.М. Дробишевої. 

Виставка не випадково має назву «Танець рук, музика серця», оскільки під час створення ляльки руки майстриня ніби танцюють, а музика серця наповнює образ  любов’ю та особливим змістом. Серед експонатів, представлених на виставці, є серія батиків на актуальну для українців тему впевненості у нашій Перемозі та віри у світле майбутнє України з символічною назвою «Вчора. Сьогодні. Завтра». У цей твір О.М. Дробишева втілила свою любов до нашої країни.

Працівники бібліотеки нагадали присутнім історію захоплення майстрині авторськими ляльками. Перші її ляльки, створенні у традиційному стилі, експонувалися декілька років тому в обласній науковій бібліотеці на виставки ляльок-мотанок трьох художниць – заслуженого діяча мистецтв України І.Г. Черкесової, І.В. Кушніренко та О.М. Дробишевої. Але вже тоді її твори мали деякі риси імпровізації. Наприклад, лялька-«зерновушка»  мала назву «городянка» і це вже був такій цікавий та оригінальний образ. Прагнення до імпровізації привели художницю до створення саме авторських ляльок, які відрізняється від народної своєю яскравістю, використанням нових матеріалів, оригінальністю, авторськими напрацюваннями для створення образу.

На відкриті виставки присутні не тільки ознайомилися з новою колекцією ляльок О.М. Дробишевої, а й відкрили для себе нові грані творчості майстрині. Зокрема, дізналися про її журналістську сферу діяльності, переглянули відеозаписи минулих років про відкриття виставок батиків у відділі документів з питань культури і мистецтв. 

Запрошуємо відвідати виставку. Вона буде експонуватися протягом трьох тижнів.

Поділитись в мережі
Пошук Події