fbpx

Україно, твоя сила в єднанні!

Згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 р. № 53/2022 16 лютого в Україні на державному рівні відзначається День єднання.

15 лютого в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся захід – патріотичний екскурс «Україно, твоя сила в єднанні!» в онлайн-форматі. У заході взяли участь викладачі та студенти Миколаївського національного аграрного університету, Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв та Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського.

Учасники заходу дізналися про значення свята для українського народу, ознайомилися з проєктом «Книга для зміцнення національної єдності», метою якого є популяризація української мови та висвітлення тематики зміцнення національної єдності, та з історією створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом», що забезпечує щоденне інформування населення про стан безпекової ситуації в країні та прискорення процесу зі створення системи територіальної оборони.

Присутні відмітили, що День єднання дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина незалежної, суверенної держави, визнаної світовою спільнотою.

Поділитись в мережі
Пошук Події