fbpx

В МИКОЛАЄВІ ВІДЗНАЧИЛИ ПРАЦІВНИКІВ МУЗЕЇВ

Щороку 18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв. Тож, напередодні свята на базі Миколаївський обласний краєзнавчий музей відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня музеїв.

🏛️В святковій залі зібралися всі, чия повсякденна кропітка праця направлена на збереження історичних та культурних цінностей для нинішнього та майбутніх поколінь, колеги, партнери та друзі музею.

👉 В урочистостях взяли участь заступник начальника Миколаївська обласна державна адміністрація Юрій Гранатуров, депутат Миколаївська обласна рада Євген Горбуров, начальниця Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Олена Буберенко, які привітали працівників музеїв Миколаївщини з професійним святом та відзначили почесними грамотами за особистий внесок в розвиток музейної справи та високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків в умовах воєнного стану працівників та партнерів музеїв. ❇️ Також грамотами Миколаївського обласного краєзнавчого музею відзначила своїх працівників очільниця музею Ельвіра Єлізарова.

🤗 Вітальні слова в цей день лунали від директора Миколаївський зоопарк загальнодержавного значення Mykolaiv zoo Володимира Топчого, директора Миколаївський коледж культури і мистецтв Сергія Мицика, директора Миколаївська обласна філармонія Олександра Добровольського, директора Миколаївський академічний художній драматичний театр Артема Свистуна та інших.

🎻🎼 Справжнім святковим музичним дарунком для присутніх став виступ ансамблю української пісні «Вільні козаки» Миколаївської обласної філармонії (керівник Федір Сичов).

☝️Музеї – це ті заклади, в яких зупиняється час та пахне історією різних подій. Музеї мають силу змінювати світ навколо нас. Тож змінюємо світ разом, з Міжнародним днем музеїв!!! 💖

Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна

Баштанський краєзнавчий музей

Музей суднобудування та флоту

Музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині. 1941-1944 рр.»

Поділитись в мережі
Пошук Події