fbpx

«Дивосвіт талантів Новоодещини»

Відділкультури, молоді та спорту вже втретє презентує творчі вироби декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва місцевих народних майстрів та майстринь. Завдяки активній організаційній діяльності працівників ЦКП та його філій, цієї весни глядачі матимуть змогу ознайомитися з понад 400 роботами 43 народних умільців з 11 населених пунктів.

Більшість представлених творів народного мистецтва присвячені Великодню, весняному пробудженню природи, пронизані незгасною вірою у перемогу добра над злом, світла над темрявою, несуть людям радість і натхнення.

Відвідувачі виставки мають можливість не лише насолодитись красою виробів, а й підтримати наших захисників благодійним внеском або придбати роботи майстрів, відсоток з продажу яких піде на допомогу ЗСУ.

Дякуємо всім, хто творить прекрасне, хто продовжує славні українські традиції, хто популяризує і підтримує народне мистецтво. Тож нехай кожен акорд нашої спільної мелодії творчості і добра пробуджує разом з весною у серцях земляків віру, надію і любов та допоможе пережити тяжкі часи.

Запрошуємо всіх шанувальників відвідати виставку народних умільців та взяти участь у майстер-класах.

Тримаємо культурний стрій. Наближаємо Перемогу разом!

Поділитись в мережі
Пошук Події