fbpx

Відбувся Фестиваль української писанки у м.Києві

30 квітня у Києві відбувся Фестиваль української писанки, який об’єднав майстрів із різних регіонів України. Під час фестивалю майстри провели майстер-класи з писанкарства, де 530 учасників протягом 5 годин виготовили 800 писанок. Це був наймасовіший розпис писанок в Україні. Таким чином було зафіксовано новий Рекорд.

Т. в. о.  Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв вручив подяки майстрам писанкарства за їхній внесок у збереження традицій. 

Миколаївську область на фестивалі представили Тетяна Ульянкіна – заслужений майстер народної творчості України, миколаївська майстриня, членкиня обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» МОЦНТ та КОР та Олена Васильєва – майстриня зі Снігурівської громади, які також долучилися до майстер-класу та зробили свій внесок у рекорд України.

Майстрині були вражені великою кількістю молоді, котра із задоволенням долучилася до майстер-класу з писанкарства. Участь молоді у таких заходах дуже важлива для збереження традицій писанкарства та передачі їх нашим нащадкам.

Дякуємо нашим талановитим жінкам за збереження національних традицій та популяризацію нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини.

Поділитись в мережі
Пошук Події