fbpx

Виставка документального фотопроєкту «Те, що мене тримає – те, що тримаю я».

У п’ятницю, 31 березня, 0 15.00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відкрилася виставка документального фотопроєкту «Те, що мене тримає – те, що тримаю я».

Проєкт створили херсонські автори Альбіна Єрмакова та Віктор Братан на основі інтерв’ю з жінками Херсона, що пережили окупацію. В експозиції представлені фрагменти восьми інтерв’ю, які були записані взимку –  фокус уваги на руках жінок як на символі дії, незламності, спроба передачі суті емоційного стану.

 «Те, що мене тримає – те, що тримаю я» – це особиста розповідь людини як вона є: зі складним вибором, в особистій реалізаціїу надскладних, ризикових для існування умовах. 

Більшість жінок-учасниць проєкту і далі залишаються жити у Херсоні, продовжують свою громадську та власну діяльність.

На відкритті виставки були присутні відомі миколаївські і херсонські фотохудожники, міська спільнота, ВПО з Херсонщини, що перебувають наразі у Миколаєві (ГО «10 Квітня»), організація жінок та матерів військовослужбовців, представники культурних закладів міста.

Зустріч пройшла в теплій душевній атмосфері і нікого не залишила байдужими.

Проєкт реалізовано за сприяння та підтримки Благодійної організації «Інша», Українського Жіночого Фонду, шведського фонду Kvinna till Kvinna.

Поділитись в мережі
Пошук Події