fbpx

XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”

На базі Миколаївської обласної бібліотеки для дітей з 24 жовтня розпочала свою роботу XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”!

На відвідувачів чекає величезна кількість інтерактивних зображень, технології доповненої реальності і, звичайно ж, сила силенна корисної інформації, що допоможе нам ефективніше озброїтися в період інформаційної війни! XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – показує, до чого це може привести на прикладах війни.

Виставка поєднує знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду будуть доступні глядачам без спеціальної техніки.

При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та «оживляє» плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають його до поглибленого дослідження, занурення у тему та кращого запам’ятовування даних та фактів.

Цей новий інструмент протидії пропаганді з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.

Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна приєднується  до національного марафону протидії пропаганді.

Поділитись в мережі
Пошук Події