fbpx

«За покликом душі і серця на захист країни» (до Дня українського добровольця)

З перших годин російського вторгнення сотні тисяч українців добровільно вступили до лав Збройних Сил України та територіальної оборони. Десятки тисяч для цього повернулися з-за кордону. Серед тих, хто добровільно взяв у руки зброю і встав на захист Батьківщини, – люди різних професій, відомі спортсмени, зірки. 

14 березня, у День українського добровольця, в онлайн-форматі відбувся захід – інформаційна година «За покликом душі і серця на захист країни», учасники якого дізналися про феномен добровольства, що здавна був притаманний українцям – козакам Запорізької Січі, січовим стрільцям та партизанам Української повстанської армії. Присутні переглянули відео щодо сучасного добровольчого руху та участі окремих незалежних батальйонів в оборонних і наступальних операціях на сході країни, що від початку російської збройної агресії стали щитом на захисті нашої державності. 

Увазі аудиторії був представлений огляд видань, що висвітлюють буремні події новітньої історії України та заслуговують на увагу читачів, – «Батальон Донбас. Записки добровольця» Ігоря Родіна, «Добровольчі батальйони» Катерини Гладкої, «Хроніка війни. 2014-2020», «Ті, що пройшли крізь вогонь», «Добровольці. Доба героїв» Андрія Котлярчука. 

Поділитись в мережі
Пошук Події